Hakkımızda

Simit Çay, 2011 yılından beri kültür ve edebiyat alanında dergicilik faaliyetleri yürüten bir oluşumdur. Platformumuz Türkiye’de geleneksel şiir yarışmalarının ve edebiyat konulu e-dergilerin öncülerindendir.

2022 itibarıyla yeni vizyonumuza uygun olarak basılı dergi, kitap, edebiyat konulu kırtasiye ürünleri, sanatsal baskılı t-shirt gibi alanlarda hizmet verecek şahıs işletmemizi kurmuş bulunuyoruz.

Ayrıca şirketimiz özel dergi, abonelik ve kitap tanıtım alanlarında da faaliyet göstermektedir. Yakın dönemde Simit Çay yazarları için bir yayınevi oluşturmak da planlanmaktadır.

Şirketimizin en önemli yayını Betik adlı edebiyat ve kültür dergimizdir. Ayrıca simitcay.com Türkiye’nin önde gelen edebiyat, kültür ve teknoloji web sitelerinden biridir.

Vizyonumuz: Çevrim içi dergicilik alanındaki deneyimlerimizi, basılı edebiyat ürünleri ve kitapların bulunduğu herkese sıcak gelecek bir ortamda edebiyatseverlere ulaştırmak istiyoruz.

Misyonumuz: Herkesin kendinden bir parça bulabileceği özelleştirilebilir sanatsal ürünleri müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

Şirket Bilgileri

Unvanı: Mustafa Kılıç Şahıs Şirketi

E-posta: yonetici@simitcay.com

Telefon Numaraları:
+90 5075419376
+90 5062645802
Adres: Darıca Mah. Darıca Blv. No:44 İç Kapı No: 5 Akçaabat 61000 Trabzon/TÜRKİYE